het team

Dennis Cornelisse image Managing Director | Producent

Managing Director | Producent

Dennis Cornelisse

Dennis Cornelisse (1978) is Producent bij NL Film en sinds 2006 als freelancer werkzaam bij het Amsterdamse productiehuis. Na afronding van zijn doctoraal Communicatiewetenschap en bachelor Sociologie werkt hij een aantal jaar voor diverse TV-series en films bij verschillende producenten. In 2015 besluit hij in vaste dienst te treden als Uitvoerend Producent bij NL Film. Eind 2019 wordt hij Gedelegeerd Producent en is hij verantwoordelijk voor series en films zoals De regels van Floor (Emmy award winning), Jos, Modern Love, Costa!! en Rundfunk. Sinds 2022 bekleedt Dennis de functie van Producent. Hij is mede verantwoordelijk voor titels als Het Gouden Uur, Anoniem, Neem me mee en Het Geheugenspel. Als Producent voert Dennis samen met Managing Director Alex Doff de dagelijkse leiding van NL Film.

directie@nlfilm.tv


Tom Sebus image Business Director

Business Director

Tom Sebus

directie@nlfilm.tv

Mariette Plasmans image Business & Legal affairs

Business & Legal affairs

Mariette Plasmans

directie@nlfilm.tv

Wynand Chocolaad image Head of Productions

Head of Productions

Wynand Chocolaad

wynand.chocolaad@nlfilm.tv

Jochum Ten Haaf image Head of Development

Head of Development

Jochum Ten Haaf

jochum.ten.haaf@nlfilm.tv

Claire  Zhou image Creative Producer

Creative Producer

Claire Zhou

claire.zhou@nlfilm.tv

Jiska Samson image Post Production Coördinator

Post Production Coördinator

Jiska Samson

jiska.samson@nlfilm.tv

Evelien Steensma image Communicatieadviseur

Communicatieadviseur

Evelien Steensma

evelien.steensma@banijaybenelux.com

Cindy de Vries image Office Manager

Office Manager

Cindy de Vries

cindy.de.vries@nlfilm.tv

Agnes  Lisseveld  image Directie assistent

Directie assistent

Agnes Lisseveld

agnes.lisseveld@nlfilm.tv

Juul Rutten image Directie assistent

Directie assistent

Juul Rutten

juul.rutten@nlfilm.tv

Chris Broekhof image Financieel Projectcontroller

Financieel Projectcontroller

Chris Broekhof

chris.broekhof@nlfilm.tv

Kim Cleophas image Uitvoerend Producent

Uitvoerend Producent

Kim Cleophas

kim.cleophas@nlfilm.tv

Christopher Parren image Legal Counsel

Legal Counsel

Christopher Parren

christopher.parren@nlfilm.tv

Ron van Hardeveld image Financieel Projectbegeleider

Financieel Projectbegeleider

Ron van Hardeveld

ron.van.hardeveld@nlfilm.tv

Iris  de Moor image Business Controller

Business Controller

Iris de Moor

iris.de.moor@nlfilm.tv

Trevor Wirabangsa image Social Content Producer

Social Content Producer

Trevor Wirabangsa

Chimène Stockmann image Stagiaire Communicatie & Post Production

Stagiaire Communicatie & Post Production

Chimène Stockmann

chimene.stockmann@nlfilm.tv