het team

Alex Doff image Managing Director / Producent

Managing Director / Producent

Alex Doff

Alex Doff is Managing Director en Producent bij NL Film. Hij begon zijn carrière bij John de Mol Producties waarna hij vier jaar als Business Director bij Endemol werkte. Na een kort avontuur bij RTL waar hij verantwoordelijk was voor de inkoop van Nederlandse content, maakte hij de overstap naar Talpa waar hij de afgelopen zestien jaar verschillende functies bekleedde. De laatste twee jaar was Alex Managing Director van Talpa Entertainment. Sinds april 2022 voert Alex als Managing Director samen met Producent Dennis Cornelisse de dagelijkse leiding van NL Film.

directie@nlfilm.tv

Dennis Cornelisse image Producent

Producent

Dennis Cornelisse

Dennis Cornelisse (1978) is Producent bij NL Film en sinds 2006 als freelancer werkzaam bij het Amsterdamse productiehuis. Na afronding van zijn doctoraal Communicatiewetenschap en bachelor Sociologie werkt hij een aantal jaar voor diverse TV-series en films bij verschillende producenten. In 2015 besluit hij in vaste dienst te treden als Uitvoerend Producent bij NL Film. Eind 2019 wordt hij Gedelegeerd Producent en is hij verantwoordelijk voor series en films zoals De regels van Floor (Emmy award winning), Jos, Modern Love, Costa!! en Rundfunk. Sinds 2022 bekleedt Dennis de functie van Producent. Hij is mede verantwoordelijk voor titels als Het Gouden Uur, Anoniem, Neem me mee en Het Geheugenspel. Als Producent voert Dennis samen met Managing Director Alex Doff de dagelijkse leiding van NL Film.

directie@nlfilm.tv


Mariette Plasmans image Business & Legal affairs

Business & Legal affairs

Mariette Plasmans

directie@nlfilm.tv

Tom Sebus image Business Manager

Business Manager

Tom Sebus

directie@nlfilm.tv

Helen de Gans image Hoofd Productie

Hoofd Productie

Helen de Gans

helen.de.gans@nlfilm.tv

Jochum Ten Haaf image Creative Producer

Creative Producer

Jochum Ten Haaf

jochum.ten.haaf@nlfilm.tv

Henriette  Drost image Creative Producer

Creative Producer

Henriette Drost

henriette.drost@nlfilm.tv

Claire  Zhou image Creative Producer

Creative Producer

Claire Zhou

claire.zhou@nlfilm.tv

Jiska Samson image Post Production Coördinator

Post Production Coördinator

Jiska Samson

jiska.samson@nlfilm.tv

Evelien Steensma image Communicatieadviseur

Communicatieadviseur

Evelien Steensma

evelien.steensma@banijaybenelux.com

Cindy de Vries image Office Manager

Office Manager

Cindy de Vries

cindy.de.vries@nlfilm.tv

Agnes  Lisseveld  image Directie assistent

Directie assistent

Agnes Lisseveld

agnes.lisseveld@nlfilm.tv

Juul Rutten image Directie assistent

Directie assistent

Juul Rutten

juul.rutten@nlfilm.tv

Chris Broekhof image Financieel Projectcontroller

Financieel Projectcontroller

Chris Broekhof

chris.broekhof@nlfilm.tv

Kim Cleophas image Uitvoerend Producent

Uitvoerend Producent

Kim Cleophas

kim.cleophas@nlfilm.tv

Lieke Mulder image Productie

Productie

Lieke Mulder

lieke.mulder@nlfilm.tv

Lara  Reinink image Productie

Productie

Lara Reinink

lara.reinink@nlfilm.tv

Christopher Parren image Legal Counsel

Legal Counsel

Christopher Parren

christopher.parren@nlfilm.tv

Ron van Hardeveld image Financieel Projectbegeleider

Financieel Projectbegeleider

Ron van Hardeveld

ron.van.hardeveld@nlfilm.tv

Iris  de Moor image Business Controller

Business Controller

Iris de Moor

iris.de.moor@nlfilm.tv